مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

عذاب وجدان رابطه نامشروع

776 بازدید
سوال شده اکتبر 27, 2023 در مشاوره رایگان فردی توسط Hrr ممتاز (100 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
با سلام من مردی ۳۸ ساله متاهل هستم  و خواهری دارم متاهل و۳۶ ساله که هر دو مون فررند داریم .نمیدونم چطور بگم یک اشتباهی کردم که شروع کنندش خواهرم بود . نمیخوام زیاد بازش کنم چون از گفتنش شرم دارم مدتی پیش در یک موقعیت خاصی که من و خواهرم باهم تنها بودیم و من در خواب بودم که توسط ایشون تو خواب تحریک میشم از خواب بلند میشم و متاسفانه شهوت بهم چیره میشه با ایشون رابطه جنسی برقرار میکنم هر دو به شدت هیجاتی شده بودیم و  دخول کامل صورت گرفت و بعد از اینکه ارصا شدم منی  به داخل رحم تخلیه شد . و  تازه اون لحظه فهمیدم چه غلطی کردم و حالم به شدت بد شد سریعا محل رو ترک کردم .از اون روزه باخواهرم روبه رو نشدم و سر کار تمرکز ندارم و یهوی گریه ام میگیره و حس تنفر دارم از خودم .دارم دیونه میشم نمیدونم چکار کنم
4 پاسخ
پاسخ داده شده نوامبر 9, 2023 توسط parton حرفه ای (260 امتیاز)
توبه واقعی مطمئن باشید خدا میبخشه از ته دل توبه کنین
پاسخ داده شده 12 ژوئن 2024 توسط هدیه۸۰ حرفه ای (900 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
اولا که شروع کننده خواهرت بود و شما هم یک  انسانی که مثل هر انسان دیگه ای وقتی در شرایط خاص قرار میگیری احتمال هر نوع واکنشی هست  دوما شهوت اینقدر قدرتش زیاده که در اون لحظه قدرت تصمیم گیری رو از آدم میگیره و تازه بعدش فکر میکنی چکاری کردی سوما به این فکر کن خواهرت نیاز داشته و اگر تو اونروز احتیاجش رو برطرف نمیکردی شاید خیلی بدتر از اینها میشد مثلا میرفت با شخص غریبه ای که مریض بود یا چند نفری باهاش سکس میکردند یا ازش فیلم میگرفتن و آبروش میرفت یا خیلی مسائل دیگه
من خودم به شخصه همچین اتفاقی برام افتاد و کاملا درکت میکنم در حدود دو سال پیش خواهرم رو با شخصی داخل خیابان  به صورت اتفاقی دیدم اول فیلمی برای منکر نشدنش گرفتم و بعد رفتم سمتشان که پسره رو بزنم که وقتی نزدیک شدم متوجه شدن و پسره فرار کرد و خواهرم رو سوار ماشینم کردم و بعد از کلی سروصدا با خواهرم رفتم سمت خانه مجردی خودم که راحت بتونم علت کارش رو بپرسم وقتی رفتیم داخل خونه بهش گفتم شوهر و  دوتا بچه داری چرا همچین غلطی میکنی بعد از چند بار سوال کردن گفت چون شوهرم تامینم نمیکنه بعد از کلی صحبت گوشی خواهرم رو گرفتم تا شماره پسره رو بگیرم خواهرم گوشیش رو نمی‌داد به زور گرفتم و شماره پسره رو گرفتم بعد پیش خودم گفتم داخل گالری گوشیش رو هم چک کنم که وقتی گالری رو باز کردم شوکه شدم چندین عکس و فیلم کاملا سکسی از خواهرم دیدم که باورم نمیشد که طرف با گوشی خواهرم ازش میگرفت یکی از فیلمها خواهرم کپلهای بزرگش رو لخت داشت تکون میداد واسه پسره و حرفهایی بهم میزدن که واقعا شوکه شده بودم و واقعیت با دیدن کپلهای بزرگ و لخت خواهرم شدیدا تحریک شدم  نمیدونم اون لحظه از روی انتقام بود از روی عصبانیت بود یا از روی تحریک به خواهرم گفتم حالا منم همین کار رو باهات میکنم که دیگه همچین غلطی نکنی گفتم لباسهات رو در بیار و لخت شو خواهرم با گریه میگفت تو داداش بزرگمی این حرف رو نزن که بعد از چند بار درخواست من و تهدید به اینکه به شوهرش اطلاع میدم راضی شد و لباسهاش رو کاملا در آورد و من اونروز نزدیک دو ساعت با خواهرم بودیم بعد از اون روز هم بارها سکس داشتیم تا مدتی بعد که من به خواهرم گفتم دیگه نمیخوام اینکار رو ادامه بدیم خواهرم گفت دوست داره به رابطه با من ادامه بده و اگر نزارم میره با غریبه و گفت داداش حداقل تا وقتی که ازدواج نکردی و مجرد هستی بزار باهم باشیم و هم نیاز جنسی تو و هم من برطرف بشه واقعیت بعضی وقتها پشیمان میشم باز میگم اگر من خواهرم رو نکنم میره بغل غریبه و هزار عواقب داره و وقتی شهوتم زیاد میشه دوست دارم بکنمش و ناگفته نماند من خواهرم رو بینهایت دوست دارم به نظرم شما هم زیاد فکر نکن اگر دو طرف راضی هستید خواهرت رو بکن
دارای دیدگاه 11 ساعت قبل توسط kfdelfkdlf ممتاز (100 امتیاز)
من درک می‌کنم که شما در موقعیت پیچیده‌ای قرار گرفته‌اید و احساسات مختلفی را تجربه می‌کنید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که روابط جنسی بین اعضای خانواده، از جمله خواهر و برادر، از نظر اخلاقی و قانونی نادرست است و می‌تواند پیامدهای جدی برای هر دو طرف داشته باشد.

شهوت می‌تواند قدرتمند باشد، اما این بهانه‌ای برای انجام کاری نیست که می‌دانید اشتباه است. حتی اگر فکر می‌کنید که با این کار از خواهر خود محافظت می‌کنید، در واقع به او و رابطه خود با او آسیب می‌رسانید.

به جای ادامه دادن این رابطه، بهتر است به دنبال راه‌هایی برای کمک به خواهر خود باشید تا نیازهایش را به شیوه‌ای سالم و ایمن برآورده کند. این می‌تواند شامل صحبت با او در مورد رابطه جنسی سالم، معرفی او به یک درمانگر یا مشاور، یا کمک به او برای پیدا کردن راه‌هایی برای بهبود رابطه با همسرش باشد.

همچنین، مهم است که به احساسات و نیازهای خود نیز توجه کنید. اگر احساس می‌کنید که نیاز به کمک دارید، می‌توانید با یک درمانگر یا مشاور صحبت کنید تا به شما کمک کند تا با احساسات خود کنار بیایید و راه‌هایی برای مدیریت شهوت خود پیدا کنید.

در نهایت، به یاد داشته باشید که روابط جنسی باید بر اساس رضایت، احترام و اعتماد متقابل باشد. اگر احساس می‌کنید که در رابطه با خواهر خود تحت فشار هستید یا به هر دلیلی احساس ناراحتی می‌کنید، بهتر است به رابطه پایان دهید و به دنبال کمک باشید.
پاسخ داده شده 17 ژوئن 2024 توسط م.غ حرفه ای (420 امتیاز)
سلام. بنظر می رسد این خیالپردازی خودتون هست که اثر گمراه کننده در دیگران دارد و به جای جواب نوشتید.
پاسخ داده شده 1 روز قبل توسط هدیه۸۰ حرفه ای (900 امتیاز) 1 نشانه گذاری شده
ویرایش شده 1 روز قبل توسط هدیه۸۰
دکملیییسسسننوک
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

17,152 سوال

28,225 پاسخ

29,675 دیدگاه

2,741 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 264 بازدید
سوال شده 12 ژان 2024 در مشاوره رایگان فردی توسط Raeisi ممتاز (100 امتیاز)
2 پاسخ 443 بازدید
3 پاسخ 787 بازدید
2 پاسخ 431 بازدید
3 پاسخ 456 بازدید
2 پاسخ 482 بازدید
14 پاسخ 10,479 بازدید
3 پاسخ 2,542 بازدید
1 پاسخ 234 بازدید
...