خواهشا پاسخ بدید

63 بازدید
سوال شده اکتبر 31, 2020 در آموزش جنسی و زناشویی توسط بی نام
سلام.
من خانمی ۲۴ ساله هستم.۵ سال هست که با همسرم ازدواج کردم.
از ابتدا باهم اختلافاتی داشتیم.مثلا در رابطه جنسی من سرد بودم و ایشون گرم.من سعی کردم پوشش بدم سرد بودنمو در سال های اول.ولی کامل موفق نبودم.و نتونستم ایشون رو راضی نگه دارم.الان همسرم به جایی رسیده که اصلا دوست نداره منو در آغوش بگیره و میگه نمیتونم به عنوان خانومم باورت کنم.خیلی نا اروم و بی قرار هستند.
همسرم میگه خیلی وقتا دوست دارم بغلت کنم اما نمیتونم.چون حس میکنه که من نمیخوام و تمایلی ندارم و به خاطر اون دارم انجام میدم.
پُر از حس های متناقض شده درونش.هم تمایل جنسی بهم داره هم اینکه موقع انجامش به شخصیت سرد من فکر میکنه و ناامید میشه.
من چیکار باید کنم،؟چجوری این حس رو در ایشون از بین ببرم؟؟خود ایشون باید چه کارایی کنن ؟چجوری بهتر شه رابطمون؟؟اگر کسی تجربه مشابه داشته ، راهنمایید کنید.
2 پاسخ
پاسخ داده شده اکتبر 31, 2020 توسط حلما
احساس شما قابل درک ولی این که شما سردی نباید دلیلی شه که واکنشی نداشته باشید باتوجه ب شرایطی که الان همسرتون داره سعی کنید لباسای شاد رنگایی که دوس داره بپوشید آرایش ملایم حتی درحد یک رژ فقط. شما پیش قدم شید مثلا موقع فیلم دیدن بی مقدمه ایشون ببوسید یا بغل کنید ازجمله دوست دارم غافل نشید چرا که هیچ وقت تکراری نمیشه. نگذارید ایشون فک کن چون شما سردی ینی این کارارو دوس ندارید اوایل شاید باتوجه به این کارا بازم حس دوگانگی داشته باشن ولی مطمئن باشید وقتی شمارو مشتاق و پیش قدم منظورم(بوسیدن، به آغوش کشیدن) بی مقدمه ببینند دیگه این حس سراغشون نمیاد. درکل بااین کارا شما نشون میدید که بدتون نمیاد واز ایشون استقبال میکنید...
پاسخ داده شده اکتبر 31, 2020 توسط ravanshenas حرفه ای (67,320 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

قاب درک هست که این شرایط برای هردوی شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما دقت کنید که کناره گیری شما و همسرتان از هم هیچ کمکی به بهبود این مشکلات نمی کند و حتی می تواند مشکلات بیشتری را نیز ایجاد کند .

نیازهای جنسی یکی از نیازهای طبیعی انسان است و نمی توان با نادیده گرفتن انها پیش رفت پس اینکه شما خودتان و یا همسرتان در شرایط روحی مناسبی نباشید یک امر طبیعی هست چون به یکی از نیازهای اساسی پاسخ نداده اید .

در این مسیر نیاز است که شما و همسرتان هردو باهم برای بهبود این مشکلات به متخص سکس تراپ مراجعه کنید تا بتوانیم به هردوی شما کمک کنیم تا در این مسیر برای پاسخ به این نیاز به یک میزان معادل برسید تا هردوی شما بتوانید شرایط بهتری را برای پاسخ به این نیازها تجربه کنید .

در این مسیر نمی توان یک نظر کلی بیان کرد چون افکار ، احساسات ، شرایط بدنی ، دیدگاهای هریک از شما از اهمیت برخودار می باشد و باید مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان نظری را بیان کرد .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
021-88472864
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

13,429 سوال

20,354 پاسخ

18,579 دیدگاه

2,458 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 41 بازدید
سوال شده 2 سپتامبر 2021 در آموزش جنسی و زناشویی توسط ی بنده خدایی
2 پاسخ 72 بازدید
سوال شده 21 ژوئیه 2021 در مشاوره مذهبی توسط نیکان
1 پاسخ 93 بازدید
3 پاسخ 102 بازدید
2 پاسخ 138 بازدید
...