ولم کرد دوباره اومد

66 بازدید
سوال شده 6 روز قبل در مشاوره رایگان فردی توسط ساجده
سلام من با یه پسری دوست بودم یک ماه باهم بودیم بعد دیگه بهونه اورد رفت من دوستش داشتم ولی خب اون از یکی دیگه خوشش اومده بود من فقط میخواستم یکی باشه که باهاش سرگرم بشم اون رفت بعد از دوهفته اومده میگه من غلط کردم دوستت دارم بیا باهم رل بزنیم من اصلا قبول نکردم و بهش گفتم تو که یه بار به خاطر یه دختر رفتی بازم همینکار میکنی خلاصه الان خیلی پیگیرمه من بهش محل نمیدم ولی خب خودمم دودل شدم چون دوستش دارم ولی از طرفیم میترسم دوباره بره چکار کنم
2 پاسخ
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط بی نام
سلام
این که شما و اون چند سالتونه مهمه
از طرفی اگه واقعا عاشقتون بود ترکتون نمیکرد و ممکنه همش هوس زودگذر باشه چون دختر دیگه ای پیدا نکرده
شما میتونید باهاش رل بزنید ولی زیاد وابسته نشید بهش و فقط برای سرگرمی باهاش دوست بمونید ولی بهتره وقتتون رو صرف رل زدن با کسی که واقعا دوستتون داره بکنید.
پاسخ داده شده 6 روز قبل توسط ravanshenasesite حرفه ای (36,020 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

ببین عزیزم در این مسیر شما شرایط سنی و هدفتان از این روابط را بیان نکردید و اینکه رابطه شما در دنیای واقعی می باشد یا مجازی ؟ همه این موارد از اهمیت زیادی برخودار می باشد اما برای اینکه بتوانی تصمیم گیری بهتری داشته باشی در اول نیاز است به این موضوع فکر کنید  که ایا این روابط در اولویت زندگی فعلی شما قرار دارد؟ ایا واقعا می توان فعلا هدف مشخصی برای این روابط قرار دارد؟ شرایط سنی شما و این آقا شرایطی هست که به هویت کامل رسیده باشید و انتخاب با ثباتی داشته باشید و یکی از دلایل اتمام این رابطه نیز به نظر همین مورد می آید .

در کنار موارد بالا عزیزم دقت کن که این نام ها چون کراش ، رل ، دوست اجتماعی و... حدود مشخصی ندارد و به مرور شما در این روابط وابستگی بیشتری را تجربه می کنید و این باعث می شود که نتوانید مدیریت لازم را داشته باشید .

بهتر است اگر در دوران نوجوانی هستید به خودت فرصت بیشتری بده تا در آینده در شرایط سنی و رشدی مناسب و بر مبنای شناخت در دنیای واقعی در مرود این احساسات تصمیم گیری کنید و اگر هم دوران نوجوانی برای شما و فرد مقابل سپری شده است بهتر است که روابطی با هدف مشخص داشته باشید و نه به امید آینده و تغییرات ان چون هیچ تضمینی در مورد آینده وجود ندارد .

در کنار اینکه نیاز است به شناختی که نسبت به فرد مقبال کسب کرده اید توجه کنی.
دارای دیدگاه 6 روز قبل توسط بی نام
سلام من ۱۷ سالمه اون ۱۹ سال و اینکه رابطمون تو دنیای واقعی هسته نه مجازی
دارای دیدگاه 6 روز قبل توسط بی نام
من خودم 17 سالمه اما تا حالا با هیچ دختری رل نزدم. بهتره تو این سن خودتو با ورزش و هنر سرگرم کنی. در ضمن گفتم اگه واقعا عاشقت بود ترکت نمی‌کرد و فقط هوس زود گذر بوده و وقتی ترکت کرد و کس دیگه ای رو پیدا نکرد برگشت تا دوباره با تو شروع کنه. لطفا ساده نباش و یکم بهش فکر کن. سنت هم سن مناسبی برای این دوستی ها نیست و میتونه باعث وابستگی شدید به طرف بشه و با احساست بجای عقلت تصمیم بگیری و وارد ماجرایی بشی که دیگه راه برگشتی نداشته باشی و اون موقع یا از لحاظ عاطفی بسیار صدمه میبینی و یا حتی ممکنه بخاطر حفظ آبرو مجبور به ازدواج باهاش بشی بدون اینکه با عقلت تصمیم به این ازدواج گرفته باشی.
باهاش کات کن و دیگه هم دنبال این دوستی ها نرو تا دانشگاه که سنت بیشتر شد و تونستی با شناخت بیشتری وارد این رابطه ها بشی
دارای دیدگاه 6 روز قبل توسط بی نام
مرسی از راهنمایت باهاش کات کردم امیدوارم دیگه نبینمش
دارای دیدگاه 4 روز قبل توسط بی نام
سلام بیا با خودم رل بزن قول میدم ولت نکنم
دارای دیدگاه 4 روز قبل توسط بی نام
سلام باشه رواله
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

12,076 سوال

18,407 پاسخ

17,479 دیدگاه

2,716 کاربر

سوالات مشابه
2 پاسخ 123 بازدید
1 پاسخ 50 بازدید
1 پاسخ 44 بازدید
سوال شده فوریه 18, 2020 در دوستی یا نامزدی توسط بی نام
2 پاسخ 219 بازدید
سوال شده دسامبر 16, 2020 در مشاوره خانواده آنلاین توسط کاربرعضو ممتاز (120 امتیاز)
0 پاسخ 21 بازدید
سوال شده 27 فوریه 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط ناآشنا
2 پاسخ 78 بازدید
سوال شده 16 ژان 2021 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
3 پاسخ 111 بازدید
7 پاسخ 270 بازدید
سوال شده نوامبر 19, 2020 در مشاوره رایگان فردی توسط SAMI ممتاز (160 امتیاز)
...