مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

به کمک نیازدارم

61 بازدید
سوال شده نوامبر 23, 2022 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
سلام وقتتون بخیر.چکارکنم که وقتی حرفی میشه شوهرم پشت من باشه نه مادرش....فقط میخوام بدونین واقعا مادرشوهرم از هر فرصتی استفاده میکنه بینمون دعوا بندازه و عروس و پسر اولشم طلاق گرفتن از دست دخالت هاش و بگم اومده خونم چون ماتو یه شهری دیگه ایم و مهمونم حساب میشه.
1 پاسخ
پاسخ داده شده نوامبر 23, 2022 توسط ravanshenasesite حرفه ای (135,540 امتیاز)
سلام به شما دوست عزیز

ببین عزیزم موضوع مهمی که وجود دارد این است که در اول شما و همسرتان بدانید که زندگی شماها جدا از زندگی خانوادگی می باشد و دقیقا اگر مادر همسرتان در منزل شما هستند خب ایشان مهمان هستند و  دوم اینکه همسر شما مسئولیتی در قابل رفتارهای مادرشان ندارند و خب شما اگر از موضوعی ناراحت می شوید بهتر است در احترام به ایشان خودتان بیان کنید . در مورد سوم نقش و جایگاه هریک از شما دو خانم در زندگی همسرتان ارزشمند می باشد و با اهمیت است و خب دوشت داشتن هریک از شما در جایگاه خودش است و قرار نیست همسرتان یکی از شماها را انتخاب کند.

در مورد چهارم اگر شما و همسرتان بتوانید حریم خصوصی زندگی مشترکتان را حفظ کنید از دخالت های بی مورد دیگران جلوگیری می شود پس بهتر است در زمان حضور مادر همسرتان در مورد مسائل مختلف که دوست ندارید ایشان وارد آن شوند صحبت نکنید و یا زمانی صحبت کنید که ایشان کنارتان نیستند.

در هرصورت آنچه اهمیت دارد این است که هردوی شما در کنار احترام به خانواده ها بتوانید مسیر رشدی زندگی مشترکتان را پیش ببرید اگر این مسائل دائم تکرار می شود بهتر است در کنار هم به زوج درمانگر مراجعه کنید چون دیدگاه، باورها، سبک رفتاری و شخصیتی هریک از شما و مسیر تعاملی که باهم دارید از اهمیت برخودار می باشد و نیاز است برای کمک در رفع این مشکلات این موراد بررسی شود.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
021-22354282
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران. مطالب با مضامین توهین آمیز به ادیان، دین اسلام و عقاید و استفاده از کلمات رکیک را گزارش دهید تا حذف شود.
مشاوره تلفنی حضوری آنلاین
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

16,447 سوال

26,587 پاسخ

28,442 دیدگاه

2,536 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 57 بازدید
سوال شده سپتامبر 14, 2020 در قبل از ازدواج توسط زهرا..
2 پاسخ 241 بازدید
سوال شده اکتبر 12, 2021 در آموزش جنسی و زناشویی توسط پگاه۶۶
2 پاسخ 88 بازدید
سوال شده می 25, 2020 در مشاوره تحصیلی توسط گلی
0 پاسخ 178 بازدید
سوال شده اکتبر 30, 2021 در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
3 پاسخ 176 بازدید
5 پاسخ 199 بازدید
...