جدایی نامزدی

48 بازدید
سوال شده 27 ژان 2019 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط پریسا
باسلام و وقت بخیر
دختری27ساله هستم حدود4سال با یه اقا ازطریق اینترنت اشنا شدم برای ازدواج چندماه اول مشکلی نبود ولی تمام شرایطی ک من خواستم گقتن تو یکسال پدرش فراهم میکنه اما چون تو شهرهم نبودیم گفت اگ بیکاری بیا تهران هم کارمیکنی هم باهم بیشتر اشنامیشیم منم قبول کردم وخونه ای ک اجاره کرد اوایل به بهانه خریدو ..میومد تااینک بازور و زدن اولینباربامن رابطه داشت من تاچندماه اوضاع تحمل کردم ولی بعدچندماه زنگ به پدرش زدم وگفتم همش میاد جلوخونه منم ازترس صاحبخونه راهش میدم هی گفت باهم ازدواج میکنم بعددوسال خونوادش اومدن بزور خودش خواستگاری ولی پدرش گفت نه عروسی میگیره نه خونه  منم بحث کردیم ورفتن بعدشم من برگشتم شهرخودم وهی میومد جلوخونم با زبون همه رو گول زد ک میخوایم ازدواج کنیم ولی همچنان سرگردانم واقعا خسته شدم ازین وضعیت خواهشا راهنماییم کنید
1 پاسخ
پاسخ داده شده 28 ژان 2019 توسط zahra.dehghan حرفه ای (30,580 امتیاز)
با سلام خدمت شما دوست عزیز

دوست عزیز بهتر است شما معیارهایی که برای همسرآینده خود دارید را یاداشت کنید و ببینید این آقا چه میزان از معیارهای شما را دارا می باشند و به این موضوع نیز دقت کنید که شما در طول زندگی مشترک نمی توانید همیشه بر روی پدر آن آقا حساب کنید پس بهتر است از خود این آقا پسر بخواهید زمانی که شرایط ازدواج برایشان جور شد مراجعه داشته باشند تا زمانی که ایشان مسئولیت پذیری لازم را برای ازدواج نداشته باشند ازدواج با ایشان می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد  . اینکه ایشان با زور به خانه شما وارد شوند و با شما با زور رابطه برقرار کنند را نیز بیشتر مد نظر قرار دهید چون این رفتار برای کسی که با شما قصد ازدواج دارد مناسب نمی باشد . بهتر است به همه جوانب موضوع نگاه کنید و تصمیم گیری کنید در صورتی که تصمیمتان واقعا منفی است بهتر است در کمال احترام با ایشان در میان بگذارید و در صورتی که باز مزاحمت ایجاد کردند می توانید از طریق خانواده یا قانونی اقدام کنید. بهتر است در صورتی که قصد ازدواج داشتید مشاوره پیش از ازدواج را قبل از ازدواج انجام بدهید تا با سنجش دقیق سبک شخصیتی ایشان و معیارها و الگوهای رفتاری و ... در این مسیر شما را راهنمایی کنند.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
02122354783

شاد باشید
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

3,774 سوال

5,405 پاسخ

921 دیدگاه

2,259 کاربر

سوالات مشابه
3 پاسخ 86 بازدید
2 پاسخ 31 بازدید
سوال شده دسامبر 30, 2017 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط الهام
1 پاسخ 45 بازدید
سوال شده می 19, 2018 در مشاوره آنلاین طلاق رایگان توسط بی نام
1 پاسخ 17 بازدید
0 پاسخ 32 بازدید
0 پاسخ 11 بازدید
سوال شده 2 فوریه 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط بی نام
1 پاسخ 42 بازدید
سوال شده 24 ژان 2019 در دوستی یا نامزدی توسط امیرحسین
1 پاسخ 47 بازدید
سوال شده 4 ژان 2019 در قبل از ازدواج توسط بی نام
...