نمیدونم چیکار کنم برا این اقا

32 بازدید
سوال شده 4 روز قبل در مشاوره خانواده آنلاین توسط بی نام
سلام .. من با ی اقایی اشنا شدم برا ازدواج .  ک ایشون گفتن براثر حادثه یی .. عمل کردن والان اندازش در حالت نعوظ 18سانت و قطرش 18سانت است ضمن اینک دیر انزالی هم دارند .. میخاستم بدونم ایا امکان رابطه با ایشون هست و اینک وازن چه قد گنجایش داره!و راه اسونتری هم داره؟؟
1 پاسخ
پاسخ داده شده 3 روز قبل توسط zahra.dehghan حرفه ای (87,280 امتیاز)

سلام به شما دوست عزیز

یک سری اطلاعات کلی در اختیار شما قرار می دهم تا بتوانید با اطلاعات بیشتری تصمیم گیری داشته باشید اما در مورد ایشان بهتر است اطلاعات کاملی در مورد اینکه آسیب دقیقا چه بوده است و یانکه تاثیری بر اسپرم های ایشان دارد یا خیر با پزشک جراح ایشان صحبت کنید.

اندازه آلت تناسلی بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود. اندازه آلت در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود، البته این زمان در بعضی پسر بچه ها زودتر و بعضی دیرتر است.در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش موهای تناسلی آغاز می شود. رشد آلت ابتدا در طول و سپس در قطر صورت می گیرد. اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی (شل) بین ۴تا ۸ سانتی متر است. نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا یک تا دو سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

در مورد سایز آلت تناسلی که می تواند رد رابطه جنسی مشکل ایجاد کند و همچنین رابطه جنسی را نیز تحت تاثیر قرار بدهید فقط مردان با طول آلت تناسلی کمتر از ۴ سانتیمتر در حالت معمول یا طول آلت تناسلی کمتر از 7.5  سانتیمتر در حالت نعوظ، به عنوان کسانی شناخته می‌شوند که باید برای افزایش طول آلت تناسلی خود اقدام کنند و در این مورد همانطور که مشاهده می کنید ایشان برای یک رابطه جنسی از نظر سایز با مشکلی مواجهه نیستند اما بازهم با مراجعه به جراح ایشان می توانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

دارای دیدگاه 3 روز قبل توسط بی نام
خیلی ممنون از پاسختون .. ایشون گفتن ک بعد عمل کمی قطورتر شده یعنی21سانت .. سوال من اینه ایا یک خانوم تواانایی تحمل همچین قطری را دارد ؟میخام گنجایش وازن  هست یا نه؟
به مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید، مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران و مشاوران مجرب و منتخب کانون مشاوران.

5,723 سوال

7,276 پاسخ

1,645 دیدگاه

2,733 کاربر

سوالات مشابه
1 پاسخ 67 بازدید
سوال شده ژوئیه 4, 2018 در قبل از ازدواج توسط بی نام
1 پاسخ 33 بازدید
سوال شده 20 ژان 2020 در مشاوره روانشناسی آنلاین توسط ...
1 پاسخ 52 بازدید
1 پاسخ 54 بازدید
سوال شده مارس 25, 2019 در دوستی یا نامزدی توسط بی نام
2 پاسخ 114 بازدید
سوال شده می 25, 2019 در مشاوره رایگان فردی توسط relai
1 پاسخ 26 بازدید
1 پاسخ 104 بازدید
...